دسته بندی محصولات

آماربازدید


بازدیدهای امروز:131
بازدیدهای دیروز:190
بازدیدهای این ماه:4525
مجموع بازدیدها:539156
حداکثر بازدیدهای ماهانه:85612
صفحاتی که این ماه بازدید شده:48717

جستجوی محصولات


تکسون آراز دایره فروش و پشتیبانی ARAZ TEXON COMPANY PDF پرینت پست الکترونیکی

دایره فروش و پشتیبانی 04135239369/04136371895/09141164059 تولید تکسون و کفی کفش محصولات برای مصارف صنعت کفش و تولید کنندگان کیف واشر سازی با قیمت بسیار رقابتی درگروه کارخانجات تولیدی و صنعتی کفش  اکولوژیک بخش واردات صادرات به مرحله اجرا رسید.  اشتروبل گونی دار , اشتروبل بدون گونی لایی کفش و سایر ملزومات نیز روی خط تولید قرار دارد.

تولید و صادرات مقوای تکسون ایرانی کاغذی و نسوز با برند AZINTEXON آذین تکسون اکوتکس ECOTEX اکولوژیک ECOLOGIC آیتک AYTAK آراز ARAZ آذر AZAR تکسون سینا SINA TEXON تکسون رایا RAYA TEXON مکس MAX پاندا  PANDA  پونتکس  PONTEX  تکسون  بونتکس BONTEX تکسون بانتکس BANTEX تکسون بهفرزام BEHFARZAM تکسون پارس PARS TEXON تکسون ایتالیایی لدرایکس LEDERXES تکسون آریا ARIATEX تکسون رویال ROYAL و ALTEX TEXON تکسون آلتکس و تکسون افروز کار و سایر برند های سفارشی تبریز جهت تولید با نام و مشخصات صادر کنندگان عزیز بصورت قراردادی و عادی در دستور کار قرار دارد.

کاربرد: برای ساخت کیف لایه داخل کفش بچه ها جلد سالنامه کتاب و کلاسور با ضخامت ۱ میلیمتر همچنین برای داخل کیف و و کفش خانم ها لایی کلاه ساک از ضخامت ۱ تا ۱/۵ و برای لایه داخلی کفش های ورزشی کفش های مردانه پوتین و چمدان استند نمایشی از ضخامت ۱/۵ تا ۲/۵ میلیمتر استفاده میشود.

مراحل ساخت تکسون: بعد ازآسیاب کردن و سپس پودر کردن ضایعات چرم آن را درون یک میکسر با چسب چوب و لاتکس مخلوط و به صورت یکنواخت در می آورند. سپس با استفاده از یک پمپ به یک مخزن توزیع کننده فرستاده می شود مواد بصورت تکه ای باریک بر روی یک میز توری شکل که به سمت جلو حرکت می کند قرار می گیرد همین طور که به جلو حرکت داده می شود آب حاصل از مواد از قسمت پایینی میز توری شکل خارج می شود در این مرحله مواد به صورت خمیرهایی در آمده که روی غلطک هایی گرم شده پهن می شود و بصورت لایه ای خشک می شود این غلطکها بوسیله دیگهای بخار گرم می شوند. بعد اینکه مواد خشک شد اضافه های آن بوسیله یک تیغه برش داده می شود اگر نیاز به چاپ باشد فقط یک طرف چاپ حک می شود در مرحله آخر کار روی یک تیوپ مقوایی ورق ها را پیچانده برش و تفکیک شده بوسیله دو کمربند تسمه ای به انبار برده می شوند.

تکسون در سراجی و کفاشی ها استفاده می شود و جنس محکم و فشرده ای دارد و در ساخت کفش و کیف استفاده میشود. تکسون جنس خشک و محکمی  دارد. بعنوان مثال تکسون برای کفی کفش استفاده می شود و رویه چرم کفش برای کار کشی ابتدا به تکسون متصل شده و نهایتا به زیره وصل می شود. تکسون برای کف کیف بدلیل استحکام بالا مورد استفاده قرار می گیردمحصول تولیدی ورق تکسون از ضایعات چرم از ضخامت ۱ میلیمتر - ۲.۵ میلیمتر می باشد که در موارد زیر کاربرد دارد: ورق تکسون با ضخامت ۱ میلیمتر :جهت استفاده در کیف و داخل کفش کودکان و جلد سر رسید ،کتاب و کلاستور مورد استفاده قرار میگیرد .۱.۵ میلیمتر :جهت استفاده در کیف و داخل کفش خانمها ،لائی کلاه ،ساک مورد استفاده - - ورق تکسون با ضخامت ۱.۱ قرار میگیرد.۲.۵ میلیمتر :جهت استفاده در داخل کفش ورزشی ،داخل کفش آقایان ،پوتین،چمدان - - ورق تکسون با ضخامت ۱.۶استندهای نمایشی مورد استفاده قرار میگیرد از آنجائیکه انواع ورق تکسون از ضایعات چرم نقش حفاظتی را در کیف ،کفش ،چمدان ،ساک و .... دارا میباشد میتوان انواع ورق های پلیمری و مقواهای ضخیم را به عنوان کالای جایگزین نام برد ،لیکن به دلیل مزیت های تکسون از ضایعات چرم(سازگاری با محیط و بدن و استحکام بالا و قابل توجه و.....) و نیز اینکه ورق های پلیمری عوارضی همچون بروز سرطان و ... را دارد هیچ جایگزینی برای ورق تکسون از ضایعات چرم نمی توان نام برد.


 
نظر جدید جستجو
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 

خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

تماس با ما

صندوق پستی :     5158-51575
تلفن:
35239369 (41)
فکس:
3566184 (41)

موبایل:          09141164059

ایمیل:
safetyshoesworld@yahoo.com